Αριθμό μοντέλου: JTT2V3R- 2400
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
Δυνατότητα προσφοράς: 100 τεμάχια ανά μήνα
Καλύτερη τιμή Επικοινωνία
Λεπτομερής ενημέρωση
Επεξεργασμένο πλαστικό: PP/TPE Κατάσταση: Νέος
Στυλ: Κατακόρυφος Πλαστικοποίηση της ικανότητας (g/s): 200
Αύξηση μούχλας ((mm): 150 - 500 mm Αριθμός συστημάτων εκτίναξης: 2
Κτύπημα συστημάτων εκτίναξης (χιλ.): 110 mm Δύναμη εκτόξευσης ((kN): 80 κ.κ
Θεωρητικός πυροβοληθείς όγκος (εκατ. ³): 725 cm3 Ποσοστό εγχύσεων (g/s): 314 g/s
Τύπος μηχανής: Υδραυλικός Βάρος ένεσης (g): 573 g
Ταχύτητα βιδών (rpm): 1 - 200 στροφές ανά λεπτό Διάμετρος βιδών (mm): 55 χιλ.
Βίδα L/D Ratio: 22 Απόσταση μεταξύ των ράβδων γραβάτας: 650mm
Βάρος (kg): 13000 κλ Τύπος: Αλλος
Ανοιχτή διαδρομή (mm): 400 mm Ισχύς (kw): 510,6 kW
Εγγύηση: 1 έτος Βασικά σημεία πώλησης: Υψηλή παραγωγικότητα
Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: Εργοστάσιο παραγωγής Τοποθεσία εκθεσιακού χώρου: Κανένας
Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων: Παρέχεται Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση: Παρέχεται
Διάμετρος βίδας: 42mm 48mm 55mm Δεξαμενή πετρελαίου: 900L
Όνομα προϊόντος: κεντρικό πύργο δύο χρωμάτων πλαστικό μηχανή εμβολιασμού μέγεθος της επάνω πλάκας: 920*1200mm
Ανώτατο φως της ημέρας: 650mm min παλιό ύψος: 300mm
Δύναμη εκτοξευτή: 3,5 τόνοι Ποσοστό έγχυσης: 151-314CM3/S
Λιμάνι: ΣΕΝΤΖΕΝ
Επισημαίνω:
Δύο χρώματα πλαστικό μηχανή εμβολιασμού κάθετη
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 240T
Κάθετη πλαστική μηχανή σχηματοποίησης εγχύσεων
Περιγραφή προϊόντων
Μηχανή χύτευσης με έγχυση πλαστικού δύο χρωμάτων με κεντρικό πυργίσκο ανοιχτής διαδρομής 400mm JTT2V3R-2400
Περιγραφή προϊόντος
Δύναμη σύσφιξης: 240T
Μέγιστο βάρος έγχυσης: 724g
4. Το σύστημα έγχυσης μπορεί να χρησιμοποιηθεί μεμονωμένα
5. έγχυση δύο χρωμάτων/υλικών ταυτόχρονα, κατάλληλο για όλα τα είδη καλουπιών
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 0
Κύρια χαρακτηριστικά
Πιστοποιήσεις
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 2
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 3
Λεπτομερείς εικόνες
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 6
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 7
Η υπηρεσία μας
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 8
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 9
 ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ
Χαμηλή θέρμανση: εξοικονομήστε τουλάχιστον 55% ποσότητα νερού ψύξης σε σύγκριση με παρόμοια προϊόντα
ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
Συσκευασία & Παράδοση
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 10
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 11
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 12
Σχετικά προϊόντα
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 13
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 14
Μηχανή εμβολιασμού πλαστικών δύο χρωμάτων 15
Όνομα προϊόντων με σύνδεσμο
91,8%Ποσοστό απόκρισης
Όνομα προϊόντων με σύνδεσμο
91,8%Ποσοστό απόκρισης
91,8% Ποσοστό απόκρισης